| Watts | 12W |
| Color Temp | 4000K |
| Lumens | 1,450 lm |
| Efficacy | 120.8 |
| Color Accuracy | 82 CRI |
| L70 Lifespan |
| Input Voltage | 120-277V |
| Power Factor | >0.9 |
| Flicker | N/A |
| THDi | 20% |
R6R14927UNVTWS
TBLED3T32RG/480/D10/7PRS
IVAT3-75LSF740GH
R6R14927UNVTWS